New Kariyer.net – İş İlanları APPs 100% Free Android Device

New Kariyer.net – İş İlanları APPs 100% Free Android Device

Description of Kariyer.net - İş İlanları

Türkiye’nin en büyük iş arama uygulaması: Kariyer.net – İş Ara, İlan İncele
Türkiye’de en fazla iş ilanına sahip insan kaynakları platform Kariyer.net olarak, iş arayan adayların Kariyer hayatlarında ihtiyaç duydukları her an yanında olma misyonu ile çalışıyoruz Türkiye’nin en büyük istihdam platformu Kariyer.net olarak, Kariyer.net İş Ara, İlan İncele uygulaması ile iş arayanları 85.000 üzeri şirket ve 100.000’den fazla iş ilanı ile buluşturuyoruz.
Kariyer.net – İş Ara, İlan İncele uygulaması ile;
– Kendinizi en iyi şekilde ifade ettiğiniz özgeçmişinizi (CV) oluşturabilir
– Özgeçmişinizi (CV) yetenek, sertifika, seminerlerinizi girerek kişiselleştirebilir
– Facebook hesabınızla kayıt olabilir
– 100.000’den fazla iş ilanına başvurabilir,
– Başvurduğunuz ilanlara, eğitiminize, iş deneyiminize, ilgilendiğiniz pozisyonlara özel çıkan iş ilanları için alarm kurup, otomatik e-postanıza gönderebilir
– Özgeçmişinize (CV) bakan şirketleri, hangi ilan için baktığını görebilir
– İlgilendiğiniz iş ilanına yapılan başvuru ve görüntülenme adedine ulaşabilir, ilanı yayınlayan şirketin başvuran adaylara en son ne zaman baktığına ulaşabilir
– Kariyer hayatınız boyunca sizleri geliştirecek 100’lerce içeriğe ulaşabilir
– Chatbotumuz “Kariyer Asistan” ile aklınıza takılan soruların yanıtlarını hızlıca alabilirsiniz.

Kariyer.net olarak “İşimiz gücümüz iş bulmak” diyor, Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olarak kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştıracak ve deneyimini iyileştirecek yenilikler için çalışmaya devam ediyoruz.
——————————————————————————————————————————–
Tam zamanlı, yarı zamanlı ya da mevsimlik bir iş mi arıyorsun? Tüm iş ilanlarını bir yerde mi görmek istiyorsun? Daha fazla iş aramak istemiyor musun? Acilen bir işe mi ihtiyacın var? Yeni bir iş için kolları sıvadın mı? En fazla eleman arayan şirket hangisi merak mı ediyorsun? Yeni eleman arayan tüm şirketlere tek tıkla ulaşmak istemez misin? Hemen Kariyet.net – İş ara, İlan İncele uygulamasını indir ve özgeçmişini (CV) oluştur! Yüz binden fazla iş ilanı arasından, hemen sana uygun iş ilanlarına özgeçmişinle başvur! hızlıca iş bul!

Kariyer.net – İş Ara, İlan İncele uygulamasından, satış temsilcisi, müşteri temsilcisi, muhasebe elemanı, insan kaynakları uzmanı, yönetici asistanı, inşaat mühendisi, satın alma uzmanı, finans uzmanı garson, sekreter, temizlik görevlisi, aşçı, güvenlik görevlisi, kurye, sürücü, şoför, kasiyer, tezgahtar, teknisyen gibi binlerce pozisyonu içeren iş ilanına ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin 81 ilinde restoran, ofis, plaza, iş merkezi, lokanta, AVM, mağaza,market, sanayi merkezleri, fabrika ve yeni iş kuran bir çok şirketin iş ilanlarına ulaşıp, yeni bir iş sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Tüm bu ilanlar için kendinizi en iyi ifade ettiğiniz özgeçmiişinizi (CV) hazırlamayı unutmayın!

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Antalya, Bursa, Adana, Muğla, Samsun, Mersin, Aydın, Kayseri başta olmak üzere Türkiye’nin tüm il ve ilçelerindeki iş ilanlarını arayıp, özgeçmişinizle (CV) hemen iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net – İş Ara, İlan İncele uygulaması bir Kariyer.net markasıdır. Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak, İşKur tarafından faaliyet göstermektedir.
* Değişen ana sayfamız şimdi daha pratik ve daha hızlı bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

* Kayıt olduktan sonra karşına çıkan sorulara cevap ver, seni daha hızlı tanıyalım, daha uygun öneriler ile gelelim.

* Arama deneyimlerimizi daha da kullanışlı hale getirdik.

* Özet bilgini yazarken önerimizi de değerlendirebilirsin.

* İncelediğin ilan ile ilgili değerlendirmeni yapabilir, ilanlarımızın daha uygun hale gelmesini sağlayabilirsin.

App Information of Kariyer.net - İş İlanları

App Name Kariyer.net - İş İlanları
Package Name com.kariyer.androidproject
Version 5.2.1
Rating 10.0 ( 56647 )
Size 15.8 MB
Requirement Android 4.1+
Updated 2018-11-20
Installs 1,000,000+
Category Apps, Business

Tags: , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *